search

Zakładki w koncie użytkownika

Moduł ten to zaawansowane narzędzie, które umożliwia dodawanie nowych zakładek w panelu klienta potocznie nazywanym "Twoje konto". 

149,00 zł
183,27 zł
netto
brutto

Moduł ten to zaawansowane narzędzie, które umożliwia dodawanie nowych zakładek w panelu klienta potocznie nazywanym "Twoje konto". Po zainstalowaniu możemy od razu zacząć dodawać różnego rodzaju treści, które będą mogły być przekazywane dla wszystkich użytkowników naraz lub tylko dla poszczególnych, wybranych przez nas.

Czasami zdarza się, że chcemy przekazać jakąś informację jedynie jednego użytkownikowi lub danej grupie użytkowników. Do tego celu nasz moduł będzie się doskonale nadawał. Chciałbyś przekazać danej grupie użytkowników jakąś informację bez możliwości poglądu jej przez innych? Nie ma problemu. Wystarczy wybrać poszczególnych użytkowników sklepu lub grupę klientów.

Moduł jest bardzo prosty w obsłudze i posiada bardzo intuicyjny formularz dodawania nowych zakładek. Podzieliliśmy go na 4 części:

  • Informacje  główne - tutaj możemy dodać tytuł oraz ikonę naszej podstrony
  • Zawartość - jak sama nazwa wskazuje tutaj wybieramy typ naszej podstrony oraz wprowadzamy jej zawartość
  • SEO - w tym miejscu możemy wprowadzić meta dane odpowiedzialne za wyświetlanie strony w wyszukiwarkach
  • Widoczność - ostatnia zakładka odpowiedzialna jest za ustawienia odnośnie widoczności dane podstrony. Możemy ją pokazać wszystkim użytkownikom lub jedynie wybranym

W module możemy stworzyć kilka różnych typów podstron. Są to:

  • strona CMS
  • własny tekst dodany przy pomocy edytora WYSIWYG
  • listę produktów

Nasze narzędzie nie posiada limitu ilość podstron. Możemy je tworzyć bez limitów dla danego klienta, grupy lub użytkowników z danego kraju lub po prostu dla wszystkich klientów w sklepie.

Podstrony produktów

Dodawanie produktów do podstrony jest bardzo proste dzięki szybkiej wyszukiwarce. Wystarczy, że zaczniemy pisać nazwę produktu i od razu pojawi się lista podpowiedz. Z listy możemy wybrać produkt o który nam chodziło. Wszystkie produkty pojawiają się pod polem w którym wpisujemy nazwy. 
Aby zmienić ich kolejność wystarczy je jedynie złapać i przeciągnąć w górę/dół listy.
Możemy również ustalić ile produktów ma się znajdować na liście w danej podstronie. Każda podstrona z produktami posiada swoje własne ustawienia więc stronicowanie jest ustawiane indywidualnie dla każdej podstrony lub brane z ustawień prestashop jeżeli nic nie wprowadzimy.

WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE

1. Instalacja modułu

Potrzebujesz pomocy przy wdrożeniu naszego modułu? Z chęcią pomożemy nieodpłatnie. Każdy zakupiony u nas moduł możemy zainstalować w Twoim sklepie.

2. Aktualizacja oraz wsparcie techniczne

Po zakupie modułu otrzymujesz od nas aktualizacje oraz wsparcie techniczne na okres 6 miesięcy. 

Większość modułów posiada opcje aktualizacji 1-click. 

Jeżeli potrzebujesz pomocy, lub masz pytania/sugestie do naszych modułów napisz do nas. Staramy się odpowiadać w czasie nie dłuższym niż 48 godzin (przeważnie jest to jednak max 12 godzin).

Licencja do użytkowania modułów sprzedawcy

1. Zgodnie z niniejszą licencją, moduł możesz używać bez ograniczeń czasowych w jednym sklepie internetowym. Każdy moduł, to jedna licencja, która może być wykorzystana w jednym sklepie internetowym. Aby przypisać moduł do domeny sklepu, należy się zalogować do swojego konta w sklepie presta4you.com. Użytkowanie modułu jest również dozwolone w sklepie testowym na adresach: dev.domena.pl, test.domena.pl, beta.domena.pl.

2. Jeśli moduł obsługuj Multistore, należy przypisać licencję tylko do głównej domeny sklepu. Użytkowanie modułu na kilku różnych domenach (z wyłączeniem Multistore) narusza warunki licencji.

3. Jeśli chcesz zmienić domenę przypisaną do licencji, należy skontaktować się z nami pod adresem info@presta4you.com.

4. Możesz modyfikować kod źródłowy modułów w plikach tpl i css. Modyfikacja kodu głównego modułu będzie skutkować utratą gwarancji.

5. Warunkiem korzystania z produktu jest zaakceptowanie niniejszego Regulaminu i dokonanie odpowiedniej płatności za produkt. Brak akceptacji Regulaminu oraz płatności uniemożliwia korzystanie z produktu.

6. Niniejsza licencja pozwala na korzystanie z produktu tylko do własnych celów prowadzonej działalności, czyli prowadzenia sklepu internetowego. Klient nie jest uprawniony do wprowadzenia produktu do obrotu, użyczenia lub wynajmu oryginału lub egzemplarzy produktu objętego prawami autorskimi. Jeden produkt może być używany przez jednego klienta w jednym sklepie internetowym na jednej domenie internetowej. Jednakże, sprzedawca ma prawo udzielania kolejnych licencji dla tego samego produktu innym klientom lub dla tego samego klienta na kolejny sklep internetowy.

7. Sprzedawca nie gwarantuje, że produkt jest wolny od błędów lub że klient będzie mógł używać produktu bez problemów i zakłóceń.

8. Prawa autorskie i własność intelektualna do produktu jako całości oraz jego elementów, takich jak treści, grafiki, utwory, wzory i znaki dostępne w ramach produktu, należą do sprzedawcy lub innych uprawnionych podmiotów trzecich i są chronione przez prawo autorskie i inne przepisy prawa.

9. Struktura, organizacja i kod źródłowy produktu stanowią wartościową tajemnicę handlową sprzedawcy