search

Rabaty kumulacyjne (progowe)

120,00 zł
147,60 zł
netto
brutto

Nie musisz się już martwić o ustalanie indywidualnych rabatów dla swoich klientów. Dzięki temu modułowi rabaty będą proste i przejrzyste dla każdego, kto zarejestruje się w twoim sklepie.
Klienci zobaczą prostą tabelę z poszczególnymi rabatami oraz informację do którego rabatu obecnie są przypisani.
Moduł posiada bardzo wiele funkcji:
Pozycja – możemy określić gdzie będą wyświetlane informacje o rabatach dla klientów. Mogą być wyświetlanie w jego koncie lub w osobnym zaczepie, który możemy stworzyć.
Metoda liczenia – możemy wybrać w jaki sposób będzie liczona kwota zamówień. Jest to ważne, gdyż od tego zależy w której grupie znajdzie się klient.
Domyślna grupa – jest to grupa dla klientów, który nie są przypisany do żadnej z grup w naszych zakresach
Waluty – waluta według której będzie obliczana wartość zamówień
Ilość miesięcy – podajemy z ilu miesięcy suma kwot zamówień ma być brana do obliczenia w którym zakresie klient się znajdzie
Wykluczeni klienci – klienci, którzy nie będą brani przez moduł pod uwagę. Moduł nie będzie przypisywał ich do grup
Wyklucz produkty z promocji – przy sumowaniu kwot zamówień możemy również nie brać pod uwagę produktów w promocji
Usuń z innych grup – jeżeli zaznaczymy to pole moduł automatycznie przy zmianie grupy będzie usuwał klientów z innych grup
Status akceptacji – w tym miejscu możemy zaznaczyć, które statusy zamówienia będą brane pod uwagę przy obliczeniu kwoty dla danego zakresu
Łatwa instalacja z poziomu panelu administratora.

WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE

1. Instalacja modułu

Potrzebujesz pomocy przy wdrożeniu naszego modułu? Z chęcią pomożemy nieodpłatnie. Każdy zakupiony u nas moduł możemy zainstalować w Twoim sklepie.

2. Aktualizacja oraz wsparcie techniczne

Po zakupie modułu otrzymujesz od nas aktualizacje oraz wsparcie techniczne na okres 6 miesięcy. 

Większość modułów posiada opcje aktualizacji 1-click. 

Jeżeli potrzebujesz pomocy, lub masz pytania/sugestie do naszych modułów napisz do nas. Staramy się odpowiadać w czasie nie dłuższym niż 48 godzin (przeważnie jest to jednak max 12 godzin).

Licencja do użytkowania modułów sprzedawcy

1. Zgodnie z niniejszą licencją, moduł możesz używać bez ograniczeń czasowych w jednym sklepie internetowym. Każdy moduł, to jedna licencja, która może być wykorzystana w jednym sklepie internetowym. Aby przypisać moduł do domeny sklepu, należy się zalogować do swojego konta w sklepie presta4you.com. Użytkowanie modułu jest również dozwolone w sklepie testowym na adresach: dev.domena.pl, test.domena.pl, beta.domena.pl.

2. Jeśli moduł obsługuj Multistore, należy przypisać licencję tylko do głównej domeny sklepu. Użytkowanie modułu na kilku różnych domenach (z wyłączeniem Multistore) narusza warunki licencji.

3. Jeśli chcesz zmienić domenę przypisaną do licencji, należy skontaktować się z nami pod adresem info@presta4you.com.

4. Możesz modyfikować kod źródłowy modułów w plikach tpl i css. Modyfikacja kodu głównego modułu będzie skutkować utratą gwarancji.

5. Warunkiem korzystania z produktu jest zaakceptowanie niniejszego Regulaminu i dokonanie odpowiedniej płatności za produkt. Brak akceptacji Regulaminu oraz płatności uniemożliwia korzystanie z produktu.

6. Niniejsza licencja pozwala na korzystanie z produktu tylko do własnych celów prowadzonej działalności, czyli prowadzenia sklepu internetowego. Klient nie jest uprawniony do wprowadzenia produktu do obrotu, użyczenia lub wynajmu oryginału lub egzemplarzy produktu objętego prawami autorskimi. Jeden produkt może być używany przez jednego klienta w jednym sklepie internetowym na jednej domenie internetowej. Jednakże, sprzedawca ma prawo udzielania kolejnych licencji dla tego samego produktu innym klientom lub dla tego samego klienta na kolejny sklep internetowy.

7. Sprzedawca nie gwarantuje, że produkt jest wolny od błędów lub że klient będzie mógł używać produktu bez problemów i zakłóceń.

8. Prawa autorskie i własność intelektualna do produktu jako całości oraz jego elementów, takich jak treści, grafiki, utwory, wzory i znaki dostępne w ramach produktu, należą do sprzedawcy lub innych uprawnionych podmiotów trzecich i są chronione przez prawo autorskie i inne przepisy prawa.

9. Struktura, organizacja i kod źródłowy produktu stanowią wartościową tajemnicę handlową sprzedawcy