search

Szybka zmiana kategorii

Moduł umożliwia kilkoma kliknięciami zmienić kategorie dla dużej liczby kategorii. Dzięki rozbudowanym filtrom możemy wybrać interesujące nas produkty.

1.6
1.7
8.0
119,00 zł
146,37 zł
netto
brutto

Moduł umożliwia kilkoma kliknięciami zmienić kategorie dla dużej liczby kategorii. Dzięki rozbudowanym filtrom możemy wybrać interesujące nas produkty.

Chciałbyś dać klientowi możliwość prostego zarządzania kategoriami produktów w swoim sklepie? Dzięki temu modułowi możesz to zrobić.
W prosty sposób możesz przenieść/skopiować wiele produktów w jednej do drugiej kategorii.
Moduł posiada również DZIENNIKI ZMIAN. Możesz dzieki temu zobaczyć czy dobrze przeniosłeś wszystkie produkty lub w jakiej kategorii produkt był w przeszlosci.

Funkcje:
- zmiana kategorii wielu produktów kilkoma kliknięciami
- sortowanie produktów po: kategoriach, frazie, dostawcy, producencie
- historia zmian (changelog)
- opcja kopiowania lub przeniesienia produktów do innych kategorii
Masz dużo produktów w sklepie i chciałbyś zmienić ich kategorie bez klikania w każdy produktów przez kilka godzin? Ten moduł pomoże Ci w tym. Bez problemu możesz zmienić kategorie dla wielu produktów dzięki kilku kliknięciom.
Dzięki opcjom filtrowania możesz w prosty sposób znaleźć interesujące Cię produkty.
Instalacja jednym kliknięciem.

WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE

1. Instalacja modułu

Potrzebujesz pomocy przy wdrożeniu naszego modułu? Z chęcią pomożemy nieodpłatnie. Każdy zakupiony u nas moduł możemy zainstalować w Twoim sklepie.

2. Aktualizacja oraz wsparcie techniczne

Po zakupie modułu otrzymujesz od nas aktualizacje oraz wsparcie techniczne na okres 6 miesięcy. 

Większość modułów posiada opcje aktualizacji 1-click. 

Jeżeli potrzebujesz pomocy, lub masz pytania/sugestie do naszych modułów napisz do nas. Staramy się odpowiadać w czasie nie dłuższym niż 48 godzin (przeważnie jest to jednak max 12 godzin).

Licencja do użytkowania modułów sprzedawcy

1. Zgodnie z niniejszą licencją, moduł możesz używać bez ograniczeń czasowych w jednym sklepie internetowym. Każdy moduł, to jedna licencja, która może być wykorzystana w jednym sklepie internetowym. Aby przypisać moduł do domeny sklepu, należy się zalogować do swojego konta w sklepie presta4you.com. Użytkowanie modułu jest również dozwolone w sklepie testowym na adresach: dev.domena.pl, test.domena.pl, beta.domena.pl.

2. Jeśli moduł obsługuj Multistore, należy przypisać licencję tylko do głównej domeny sklepu. Użytkowanie modułu na kilku różnych domenach (z wyłączeniem Multistore) narusza warunki licencji.

3. Jeśli chcesz zmienić domenę przypisaną do licencji, należy skontaktować się z nami pod adresem info@presta4you.com.

4. Możesz modyfikować kod źródłowy modułów w plikach tpl i css. Modyfikacja kodu głównego modułu będzie skutkować utratą gwarancji.

5. Warunkiem korzystania z produktu jest zaakceptowanie niniejszego Regulaminu i dokonanie odpowiedniej płatności za produkt. Brak akceptacji Regulaminu oraz płatności uniemożliwia korzystanie z produktu.

6. Niniejsza licencja pozwala na korzystanie z produktu tylko do własnych celów prowadzonej działalności, czyli prowadzenia sklepu internetowego. Klient nie jest uprawniony do wprowadzenia produktu do obrotu, użyczenia lub wynajmu oryginału lub egzemplarzy produktu objętego prawami autorskimi. Jeden produkt może być używany przez jednego klienta w jednym sklepie internetowym na jednej domenie internetowej. Jednakże, sprzedawca ma prawo udzielania kolejnych licencji dla tego samego produktu innym klientom lub dla tego samego klienta na kolejny sklep internetowy.

7. Sprzedawca nie gwarantuje, że produkt jest wolny od błędów lub że klient będzie mógł używać produktu bez problemów i zakłóceń.

8. Prawa autorskie i własność intelektualna do produktu jako całości oraz jego elementów, takich jak treści, grafiki, utwory, wzory i znaki dostępne w ramach produktu, należą do sprzedawcy lub innych uprawnionych podmiotów trzecich i są chronione przez prawo autorskie i inne przepisy prawa.

9. Struktura, organizacja i kod źródłowy produktu stanowią wartościową tajemnicę handlową sprzedawcy